Marcin Wykowski

Nazywam się Marcin Wykowski i od wielu lat zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Moim hobby jest prowadzenie bloga, dzięki któremu mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu rynku nieruchomości. Jest to też sposób na porządkowanie swojej wiedzy i wyszukiwanie w niej luk – to się staje punktem wyjścia do dalszej edukacji i doskonalenia zawodowego.

Jestem profesjonalistą, który cechuje się wysokimi kompetencjami i zaangażowaniem w każde zlecenie. Potrafię skutecznie negocjować ceny i warunki transakcji, co przekłada się na zadowolenie zarówno strony sprzedającej, jak i kupującej. Moim celem jest zapewnienie najlepszej obsługi i doradztwa klientom przy kupnie, sprzedaży czy wynajmie nieruchomości.

Jeśli szukasz rzetelnego i profesjonalnego pośrednika, który pomoże Ci w zrealizowaniu twoich celów związanych z rynkiem nieruchomości, zapraszam do kontaktu ze mną. Gwarantuję, że dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu twoja transakcja przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Follow @ instagram

[cmsmasters_instagram_feed shortcode_id=”4kjsc15prh” id=”6095232595″]